Kosačka EGOpower+ LM2024E-SP 50cm s pojazdom, SADA

Kosačka EGO power plus s akumulátorovou batériou s vysokým výkonom ako benzínová kosačka a dlhou výdržou. S pojazdom pre svahovitejšie a kopcovité terény. Pri tejto kosačke budete mať pocit že máte v rukách benzínový stroj. Výkonná, s oceľovým podvozkom, záberom 50cm je vhodná na väčšie plochy až do 1000m2, s funkciou 3v1 pretože táto výkonná kosačka kosí so zberom buď do zberného veľkokapacitného koša 60L, alebo má zadné a bočné vyhadzovanie, ale ešte aj mulčuje, mulčovací klin je súčasťou balenia. Je dobre manipulovateľná, s ľahkou údržbou, bez splodín, bez vibrácií a bez hluku, s LED svetlometmi. V cene je aj 6,00Ah batéria a rýchlo nabíjačka.

Obj. čislo:
LM2024E-SP SADA
899,00 € s DPH 749,17 € bez DPH
+ -

Kosačka EGOpower+ LM2024E-SP 50cm s pojazdom, SADA

Kosačka EGO power plus s akumulátorovou batériou s vysokým výkonom ako benzínová kosačka a dlhou výdržou.S pojazdom pre svahovitejšie a kopcovité terény. Pri tejto kosačke budete mať pocit že máte v rukách benzínový stroj. Výkonná, s oceľovým podvozkom, záberom 50cm je vhodná na väčšie plochy až do 1000m2, s funkciou 3v1 pretože táto výkonná kosačka kosí so zberom buď do zberného veľkokapacitného koša 60L, alebo má zadné a bočné vyhadzovanie, ale ešte aj mulčuje, mulčovací klin je súčasťou balenia. Je dobre manipulovateľná, s ľahkou údržbou, bez splodín, bez vibrácií a bez hluku, s LED svetlometmi. V cene je aj 6,00Ah batéria a rýchlo nabíjačka.

-zberný kôš 60L
-s pojazdom
-funkcia 3v1 (kosenie, mulčovanie, bočné vyhadzovanie do riadku)
-50cm oceľový podvozok
-bezkartáčový (bezuhlíkový) motor ktorý zaručuje efektívnu spotrebu energie a vysoký výkon, odolný voči prehrievaniu a opotrebovaniu
-nastaviteľná rukoväť
-nastaviteľná výška kosenia/strihu trávy
-vertikálne uloženie a jednoduché čistenie
-hmotnosť bez batérie 29,5kg
-čas kosenia v zábere na jedno nabitie: 45min (6,0Ah) až 60 min (7,5Ah)
-rýchlonabíjačka
-plocha kosenia do 1000m2
-sada s batériou 6,0 Ah a aj rýchlonabíjačkou
-garancia vrátenia peňazí 30dní