Kosačka EGOpower+ LM2122E-SP s pojazdom 52cm

Kosačka EGOpower+ LM2122E-SP je výkoná kosačka s pojazdom, veľkým záberom, vhodná pre veľké plochy, rovné aj svahovité. Má výkon a silu ako benzínová kosačka ale s jednoduchým štartovaním len stlačením jedného tlačidla, kosíte bez škodlivých benzínových výparov, bez hluku a nahnevaných susedov. Naviac je veľmi spratná a ľahko zbalíte a môžete skladovať vo vertikálnej polohe, má svetlá aj pre večerné kosenie. Bezkartáčový (bezuhlíkový) motor s automaticky premenlivými otáčkami zaručuje jednak vysoký výkon a zároveň šetrí energiu a kapacitu batérie, preto na jedno nabitie kosíte až 50min. Kosenie aj mulčovanie je výškovo nastaviteľné. Samozrejmosťou je rýchlo nabíjačka v cene, ktorá je najrýchlejšia na trhu. Tento typ kosačky má funkciu 2v1, môžete kosiť alebo mulčovať. V cene je 7,5Ah batéria a rýchlo nabíjačka.

Obj. čislo:
LM2122E-SP
999,00 € s DPH 832,50 € bez DPH
+ -

Kosačka EGOpower+ LM2122E-SP s pojazdom 52cm

Kosačka EGOpower+ LM2122E-SP je výkoná kosačka s pojazdom, veľkým záberom, vhodná pre veľké plochy, rovné aj svahovité. Má výkon a silu ako benzínová kosačka ale s jednoduchým štartovaním len stlačením jedného tlačidla, kosíte bez škodlivých benzínových výparov, bez hluku a nahnevaných susedov. Naviac je veľmi spratná a ľahko zbalíte a môžete skladovať vo vertikálnej polohe, má svetlá aj pre večerné kosenie. Bezkartáčový (bezuhlíkový) motor s automaticky premenlivými otáčkami zaručuje jednak vysoký výkon a zároveň šetrí energiu a kapacitu batérie, preto na jedno nabitie kosíte až 50min. Samozrejmosťou je rýchlo nabíjačka v cene, ktorá je najrýchlejšia na trhu. Tento typ kosačky má funkciu 2v1, môžete kosiť alebo mulčovať. V cene je 7,5Ah batéria a rýchlo nabíjačka.

-zberná nádoba až 70L
-polykarbonátový podvozok záber 52cm
-6 polôh (výšok) kosenia
-mulčovací klin
-s pojazom
-brzda noža
-bezkartáčový motor
-LED svetlomety
-nastaviteľná rukoväť
-vertikálne uloženie
-indikátor napájania
-bezpečnostný klúč

Doplňujúce informácie

Pozrite si jednu z mnohých recenzí ktoré sa dajú vidieť na YouTube. Napríklad na tejto vidno aj kosenie s touto kosačkou takej vysokej trávy, ktoré sa vyrovná bubnovej kosačke.