Eshop je dočasne mimo prevádzky. Obracajte sa, prosím, na svojho najbližšieho dealera.

Viac informácii o dealeroch v sekcii Obchodné zastúpenia.

Reťazové motorové píly aku EGO power+

Reťazová píla EGOpower+ je skonštruovaná pre tie najťažšie práce. Guľatina, vetvy, trnky, nič ju nezastaví. Bezpečná, výkonná, silná píla. Výkon za hranicami očakávaní. 

1. RÝCHLONAPÍNANIE REŤAZE Pre jednoduché nastavenie a nastavenie

2.SYSTÉM AUTOMATICKÉHO MAZANIA Udržuje reťaz vždy voľnú

3.BEZPEČNOSTNÁ BRZDA

4.VYSOKOVÝKONNÝ BEZKARTÁČOVÝ MOTOR Poskytuje viac energie a väčší čas prevádzky

5.KONTROLKA HLADINY OLEJA

6.OSTRÁ A PEVNÁ OREGON REŤAZ

 

Zobrazenie:
Zoradiť:

Typ

Motorová píla CS1400E

Motorová píla CS1400E

Reťazová píla EGO Power + patrí k najvýkonnejším pílam na trhu. Zvládnete s ňou aj tú najnáročnejšiu prácu na záhrade aj v lese. Píla je konštruovaná na náročnú prácu, a samozrejme s ňou môžete doma popíliť drevo na kúrenie, píliť stromy a prerezávať. Je vybavená moderným bekartáčovým bezkefovým motorom s dlhou životnosťou a nulovými nárokmi na údržbu, kvalitnou pílovou lištou (35 cm) a reťazou Oregon. Má automatické mazanie reťaze. indikátor stavu oleja aj nabitia. 56-voltová lítium-iónová batéria má o 40 percent väčší výkon ako klasická 40-voltová batéria. Batéria je vhodná pre všetky nástroje EGO. Píla s reťazou OREGON 14 " v kombinácii s vysoko účinným bezkartáčovým motorom poskytujú hladký a silný rez. Bezkartáčový motor predlžuje životnosť nástroja a čas prevádzky. Reťazová píla EGO Power + dodáva výkon benzínu bez hluku, popálenia a výparov. Cena za pílu bez batérie

Obj. čislo:
CS1400E
249,00 € s DPH 207,50 € bez DPH
Motorová píla CS1600E

Motorová píla CS1600E

Reťazová motorová píla EGOpower+ s výkonom ako píla benzínová. Zvládne každú náročnú úlohu, trnky či guľatiny, stromy v lese, nič nie je problém. Bezproblémové je aj napínanie reťaze, s jednoduchým nastavením potočením kolieska. Kontolka hladiny oleja zaručuje že nezabudnete doplniť nádobku na olej, mazanie reťaze je automatické a reťaz je preto vždy v optimálnom nastavení. V spojení s unikátnou oblúkovou batériou Arc Lithium 56V od EGOpower+ dosiahnete impozantný čas výkonu a chodu píly na jedno nabitie.

Obj. čislo:
CS1600E
299,00 € s DPH 249,17 € bez DPH