Eshop je dočasne mimo prevádzky. Obracajte sa, prosím, na svojho najbližšieho dealera.

Viac informácii o dealeroch v sekcii Obchodné zastúpenia.

Vyžínače strunové kosačky a krovinorezy EGO power+

Výkonné vyžínače a krovinorezy, s unikátnymi technológiami. EGO powerplus ako prvý prináša technológiu samonavíjania lanka, Powerload. 

Jednoduchá obsluha, ergonomický dizajn a super rýchle nabíjanie, technológie RAPID RELOAD = bez potreby demontáže hlavy pri dopĺňaní navíjaní lanka, alebo POWERLOAD = bez demontáže hlavice navyše len stlačením tlačidla a máte hotovo, lanko nachystané na ďalšiu prácu. 

Nové riešenie s technológiou Powerload ™ od roku 2019 vytvorilo skutočne revolučný nástroj. Batéria 56 V Arc lithium, s oblým chladiacim tvarom, ktorý vám poskytne všetku energiu, ktorú potrebujete na riešenie aj tých najťažších úloh. Rýchlo nastaviteľná rukoväť ponúka optimálnu rovnováhu a ovládanie. Funkcia "soft-start" a konštantná regulácia otáčok zabezpečujú vždy dôsledné kosenie či vykášanie.

Zobrazenie:
Zoradiť:

Typ

Vyžínač ST1300E dvojrýchlostný, dvojitá struna, 33cm záber

Vyžínač ST1300E dvojrýchlostný, dvojitá struna, 33cm záber

Výkonný vyžínač so záberom 33cm. Je vybavený výkonným bezkartáčovým (bezuhlíkovým) motorom, ktorý poskytuje vyššiu účinnosť a životnosť. Rukoväť je nastaviteľná a ľahko ovládateľná. Funkcia soft-start a konštantná rýchlosť zabezpečujú konzistentné vyžínanie a aj na jedno nabitie vám batéria Arc lithium poskytuje všetku energiu potrebnú na riešenie aj tých najťažších podmienok pri kosení. Medzi ďalšie funkcie patrí dvojitý výber rýchlosti vyžínania, jednoduchá výmena lanka (struny) ktoré je dvojité,rýchlejší strih a nižšie vibrácie. Voľne sa otáčajúci nárazový uzáver vám umožní kosiť až na zemi bez opotrebenia. Samozrejmosťou je doplnenie lanka poklepom o zem.

Obj. čislo:
ST1300E
149,00 € s DPH 124,17 € bez DPH
Vyžínač ST1500E, variabilná rýchlosť, dvojitá struna, 38cm záber

Vyžínač ST1500E, variabilná rýchlosť, dvojitá struna, 38cm záber

Výkonný vyžínač so záberom 38cm. Je vybavený výkonným bezkartáčovým (bezuhlíkovým) motorom, ktorý poskytuje vyššiu účinnosť a životnosť. Rukoväť je nastaviteľná a ľahko ovládateľná. Funkcia soft-start a variabilná rýchlosť zabezpečujú efektívne vyžínanie a aj na jedno nabitie vám batéria Arc lithium poskytuje všetku energiu potrebnú na riešenie aj tých najťažších podmienok pri kosení. Medzi ďalšie funkcie patrí variabilná nastaviteľná rýchlosť vyžínania, jednoduchá výmena lanka (struny) ktoré je dvojité,rýchlejší strih a nižšie vibrácie. Voľne sa otáčajúci nárazový uzáver vám umožní kosiť až na zemi bez opotrebenia. Samozrejmosťou je doplnenie lanka poklepom o zem. Cena za stroj, bez batérie a nabíjačky.

Obj. čislo:
ST1500E
179,00 € s DPH 149,17 € bez DPH
Vyžínač BC1500E-F variabilná rýchlosť, 38cm záber, RAPID RELOAD

Vyžínač BC1500E-F variabilná rýchlosť, 38cm záber, RAPID RELOAD

Strunový vyžínač od EGOpowerplus je skutočne výkonný. S bezkartáčovým (bezuhlíkovým) motorom ktorý optimalizuje výkon a životnosť a zároveň s tzv. bicyklovými rukoväťami, určenými na ťažšie a dlhšie trvajúce práce. Funkcia pvariabilnej rýchlosti znamená, že môžete rýchlosť znížiť na podmienky kosenia. Naviac ako je u EGOpower samozrejmé, na rozdiel od iných vyžínačov, žacia hlavica má dvojitý podávač, to znamená že možete vyžínačom kosiť až pri zemi bez zničenia hlavice. Funcia RAPID RELOAD je patentom EGOpower, a znamená navíjanie lanka (žacej struny) bez potreby demontáže hlavice. Výmena lanka je tak veľmi jednoduchá. Naviac má predĺženú ochrannú krytku, aby žacia struna nepoškodila okolie, môžete preto bez obáv kosiť presne a tesne v okolí napr.kvetov alebo iných rastlín ktoré nechcete zasiahnuť. Tento vyžínač sa výkonom vyrovná benzínovému.

Obj. čislo:
BC1500E-F
249,00 € s DPH 207,50 € bez DPH
Krovinorez a vyžínač BC3800E variabilná rýchlosť, 38cm záber, RAPID RELOAD

Krovinorez a vyžínač BC3800E variabilná rýchlosť, 38cm záber, RAPID RELOAD

Krovinorez a vyžínač, od EGOpowerplus je skutočne výkonný. S bezkartáčovým (bezuhlíkovým) motorom ktorý optimalizuje výkon a životnosť a zároveň s tzv. bicyklovými rukoväťami, určenými na ťažšie a dlhšie trvajúce práce. Funkcia variabilnej rýchlosti znamená, že môžete rýchlosť znížiť na podmienky práce. Trojstranná kovová čepeľ krovinorezu je silná a zvládne veľa. Naviac ako je u EGOpower samozrejmé, na rozdiel od iných vyžínačov, žacia hlavica má dvojitý podávač, to znamená že možete vyžínačom kosiť až pri zemi bez zničenia hlavice. Funcia RAPID RELOAD je patentom EGOpower, a znamená navíjanie lanka (žacej struny) bez potreby demontáže hlavice. Výmena lanka je tak veľmi jednoduchá. Naviac má predĺženú ochrannú krytku, aby žacia struna nepoškodila okolie, môžete preto bez obáv kosiť presne a tesne v okolí napr.kvetov alebo iných rastlín ktoré nechcete zasiahnuť. Tento vyžínač a krovinorez sa výkonom vyrovná benzínovému. V cene je aj ramenná postroj pre ľahšiu prácu a dlhý pracovný čas.

Obj. čislo:
BC3800E
349,00 € s DPH 290,83 € bez DPH
Vyžínač ST1510E, variabilná rýchlosť, dvojitá struna, 38cm záber POWERLOAD

Vyžínač ST1510E, variabilná rýchlosť, dvojitá struna, 38cm záber POWERLOAD

Výkonný vyžínač so záberom 38cm. S unikátnou technológiou POWERLOAD, ako prvý na svete. Je tiež vybavený výkonným bezkartáčovým (bezuhlíkovým) motorom, ktorý poskytuje vyššiu účinnosť a životnosť. Rukoväť je nastaviteľná a ľahko ovládateľná. Funkcia soft-start a variabilná rýchlosť zabezpečujú efektívne vyžínanie a aj na jedno nabitie vám batéria Arc lithium poskytuje všetku energiu potrebnú na riešenie aj tých najťažších podmienok pri kosení. Medzi ďalšie funkcie patrí variabilná nastaviteľná rýchlosť vyžínania, jednoduchá výmena lanka (struny) ktoré je dvojité,rýchlejší strih a nižšie vibrácie. Voľne sa otáčajúci nárazový uzáver vám umožní kosiť až na zemi bez opotrebenia. Samozrejmosťou je doplnenie lanka poklepom o zem. Cena za stroj, bez batérie a nabíjačky.

Obj. čislo:
ST1510E
249,00 € s DPH 207,50 € bez DPH